اخلمد / اخلومد
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری


اخلمد / اخلومد

منطقه ای سر سبز از رشته کوه های بینالود

 

الحق که راست گفتند این قدیمیا که کوزه گر از کوزه شکسته آب می خوره !!
حالا این هم شده حکایت عکاسباشی ما !!

از این عکس بهتر نتونستم واسه آقا محمود کشمیری چیزی پیدا کنم !


و اما بقیه عکس ها ....


ادامه مطلب
نوشته شده در جمعه 26 اسفند‌ماه سال 1390ساعت 06:20 ب.ظ توسط محمود| 1 نظر|

امام علی (ع) می فرمایند:

 اَحسَن العَدلِ نصرة المظلوم؛

 بهترین عدالت یاری مظلوم است.


حمایت ماهیانه مالی شما از یک کودک او را از چرخه فقر خارج کرده و امکان ادامه تحصیل او راتضمین می کند. با پرداخت ماهانه حداقل 300000 ریال ( سی هزار تومان ) شما می توانید بعنوان یک دوست صمیمی برای یک کودک نیازمند باشید   


کلیپ هنرمندان برای بنیاد خیریه کودک


نوشته شده در پنج‌شنبه 18 اسفند‌ماه سال 1390ساعت 03:08 ب.ظ توسط محمود| 1 نظر|


نماینده چناران:
محل اقامت رهبر معظم انقلاب در اخلمد چناران موزه می‌شود

خبرگزاری فارس: نماینده مردم چناران در مجلس گفت: در روستای تاریخی و انقلابی اخلمد در محل اقامت رهبر معظم انقلاب، موزه احداث می‌شود.

برای دیدن عکس در اندازه واقعی کلیک کنید
ادامه مطلب

نوشته شده در پنج‌شنبه 18 اسفند‌ماه سال 1390ساعت 03:07 ب.ظ توسط محمود| 1 نظر|


ما از تو بخاطر عقیده و اهدافت حمایت می کنیم و بسآگاه به جمیع حقوق اجتماعی،اقتصادی،سیاسی و امنیتی جامعه و مردم

آگاه به همه امکانات و سرمایه های پنهان و آشکار و جغرافیایی و نیروی انسانی منطقه و کشور

آگاه به محرومیتهای فرهنگی،ورزشی،اقتصادی و بهداشتی حوزه انتخابیه

آگاه به مشکلات و معضلات کشاورزی،دامداری،صنعتی وگردشگری منطقه

آگاه به پیچ و خم ها و موانع قانونی،اجرایی و قضایی در نظام اداری کشور

 

ستاره ای درخشان از خطه چناران که تمام تخصص،تعهد،توان و دانش خود را در جهات فوق و مقابله با کانون های نا مشروع قدرت و ثروت بکار خواهد گرفت.

 

اهداف و برنامه ها:

1.تقویت نظام جمهوری اسلامی ایران و اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه واحقاق حقوق مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستانهای چناران،طرقبه و شاندیز از مجرای مشارکت در قانون گذاری کشور.

2. بهره گیری از اطلاعات و تجارب دراز مدت حقوقی در امر قانون گذاری کلان کشور در جهت مطالبه حقوق مسلم طبقات مختلف جامعه و مردم منطقه.

3. پیگیری همه جانبه و دقیق قوانین مصوبه مجلس شورای اسلامی و نظارت بر حسن اجرای آنها در حق منطقه و مردم حوزه انتخابیه به نحوی که از تمام حقوق بهره مند گردیده و به حداکثر منافع دست یابند.

4. جدیت مضاعف در جذب صحیح اعتبارات و ارتقاء پروژه های عام المنفعه از قبیل دانشگاه ها و حوزه های علمیه و مصلاهای نماز جمعه و مراکز خدماتی زایرین و دیگر مراکز فرهنگی،مراکز ورزشی،مراکز درمانی و امور عمرانی چون پل سازی،راه سازی،سد سازی،آب و برق و گاز رسانی، ارتباطات و ناوگان حمل و نقل شهری و برون شهری و شهرک های مسکونی و صنعتی و. . .

5. حمایت همه جانبه از مشاغل منطقه ای و سنتی و روستایی از قبیل کشاورزی،دامداری، صنعتی و گردشگری و. . . در جهت مهاجرت معکوس روستاییان و دفع معضلات اجتماعی همچون فقر و بیکاری و اعتیاد و. . .

6.مقابله قاطع با عملکردهای غیر قانونی و ناعادلانه بعضی مجریان که به حقوق مسلم مردم و ارباب رجوع بی توجه اند و یا تضییع حق می نمایند و نیز تلاش در جهت اصلاح ساختار اداری و برخی عملکردهای غیر قانونی و مفاسد در ادارات به نحوی که مستخدم و ارباب رجوع هر کدام در جایگاه واقعی خویش قرارگیرند.

7. ارتقاء بنیه فکری ،فرهنگی،سیاسی،امنیتی منطقه در قالب پشتیبانی نیروهای خدوم فرهنگی ،اداری،انتظامی و اطلاعاتی و نیروهای لایی و ارزشی انقلاب در حوزه نمایندگی مردم.

8. تلاش جدی به منظور تحولی چشمگیر در راستای منویات رهبر معظم انقلاب حضرت آیه الله خامنه ای در جهت پیشرفت و عدالت همه جانبه در منطقه و حوزه انتخابیه.


آی  مردم  انتخابی دیگر  است                بیعتی  از ما  برای   رهبر  است


گر که خواهی رأی تو زرین بود                 رأی ده بر آنکه او اصلح تر است


الغرض  رأی  من  و  تو  ما  شود         حاصل  ما  سرنوشتی  بهتر  است


همنفس  با عشق  با  آگاه  شو         چون که او مردی عدالت محور است


نوشته شده در دوشنبه 8 اسفند‌ماه سال 1390ساعت 11:59 ب.ظ توسط محمود| 0 نظر|


نام کاندیدا: مهدی

نام خانوادگی کاندیدا: آگاه

تاریخ تولد: 1335

محل تولد: مشهد

استان: خراسان رضوی محل سکونت: مشهد

مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد

رشته تحصیلی: حقوق خصوصی

سوابق اجرایی: ریاست دادگاه طرقبه به مدت 6 سال

سوابق مدیریتی: معاونت دادگستری مشهد

گرایش سیاسی: پیرو خط امام و رهبری

سوابق نمایندگی: کاندیدای انصرافی دوره قبل

اهداف: ارتقای سطح معیشت خانواده ها و عمران و آبادانی حوزه انتخابی              « زندگی نامه آقای حاج مهدی آگاه »

 نامزد نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستانهای چناران،طرقبه-شاندیز

در سال 1335 در روستای اخلمد چناران متولد شد،پدرش مرحوم حجه الاسلام حاج شیخ عبدالرحیم آگاه ، روحانی برجسته محل و کشاورز بود. زندگی و تحصیلات او تا سوم دبستان دراخلمد و سپس در مشهد سپری شد. پس از اتمام دوره دبیرستان وارد حوزه علمیه و به تحصیلات علوم اسلامی پرداخت.با آغاز انقلاب به همراه برادر روحانی خود و جمعی از طلاب در فعالیتهای انقلابی مسجدکرامت مشهد (پایگاه مبارزاتی مقام معظم رهبری) مشارکت نمود و باآغاز جنگ تحمیلی به عنوان سرپرست رزمندگان بسیجی مسجد کرامت در جبهه حضوری فعال داشت.وی فرماندهی نیروهای داوطلب خراسانی در گروه ضربت احمد بن موسی به استعداد یک تیپ نظامی را به عهده گرفت و در سالهای آغازین دفاع مقدس در ردیف فرماندهان جنگ های نامنظم در منطقه سر پل ذهاب پادگان ابوذر قرار گرفت و در عملیات بازی دراز مجروح گردید.پس از بازگشت از جبهه و ازدواج با تاکید علمای وقت به ایشان،در دادگستری مشهد استخدام شد و سالها در سرپرستی دادسرای عمومی مشهد به خانواده شهدا و صغّار خدمت نمود و در عین حال به تحصیل در دانشگاه ادامه داد تا اینکه با اخذ لیسانس حقوق قضایی با رتبه عالی ابتدا مدتها به عنوان قاضی دادگستری شهرستان قاینات و سپس در قدمگاه نیشابور منصوب شد و قضاوت نمود.بعد از آن در حوزه قضایی بخش طرقبه-شاندیز مشغول شد و سپس به عنوان رییس حوزه قضایی طرقبه-شاندیز و پس از آن به عنوان معاون قضایی رییس کل دادگاه های عمومی و انقلاب مشهد ادامه خدمت داد و در سال 1386 باهمین سمت و ریاست شعبه 112 کیفری مشهد در مجتمع قضایی شهید هاشمی نژاد مشهد مشغول شد و هم اکنون به عنوان رییس شعبه 45 دادگاه عمومی مشهد در مجتمع قضایی شهید مطهری با سابقه ای بیش از سی سال خدمات صادقانه اشتغال دارد.وی همزمان با دوره قضاوت موفق به اخذ فوق لیسانس حقوق خصوصی در تهران گردید و در دادگستری با مدرک معادل  دکترا به لحاظ ایثارگری به کار خود ادامه داد. در سال 1382قاضی نمونه استانی شناخته شد.

در سال 1386 برگزیده و نفر اول جشنواره رای دادگاه های عمومی استان خراسان گردید.

در سال 1387 نیز از سوی ریاست محترم قوه قضاییه وقت حضرت آیت الله شاهرودی به

عنوان نفر اول جشنواره رای دادگاه های عمومی کل کشوربرگزیده شد.ایشان دارای همسر فرهنگی و 2 فرزند پسر و 2 فرزند دختر همگی با تحصیلات دانشگاهی می باشد و اینک خود را برای خدمت همه جانبه در خانه ملت و در سنگر قانونگذاری کشور در راستای خدمت به مردم با تبعیت از ولایت مطلقه فقیه و در جهت منویات رهبر معظم انقلاب-حضرت آیت الله العظمی خامنه ای-باهدف عدالت و پیشرفت منطقه آماده کرده است  که تحقق آن بسته به عزم جزم و خواست و رای مردم دین مدار، پر شور و سرافراز  شهرستانهای چناران،طرقبه و شاندیز است.

ما اهالی روستای اخلمد ، آرزوی موفقیت و سربلندی برای کاندیدای عزیزمان داریم

نوشته شده در جمعه 5 اسفند‌ماه سال 1390ساعت 09:51 ق.ظ توسط محمود| 0 نظر|

Design By : Mihantheme